Online hoop dance studio

Naučte se hoop dance z pohodlí domova. Nezáleží na tom, zda jste si pořídili Vaši první obruč a chcete se naučit základy hoopingu, nebo jste profesionál, který hledá nové triky do svého portfolia. V mém online studiu si vybere každý. 

Lekcemi Vás provedu já, Aneta Jokešová, zkušená performerka a učitelka. Vedla jsem spoustu kurzů nejen v ČR, ale také po celé Evropě. Pokud chcete shlédnout mou tvorbu, můžete mě navštívit na instagramu, pod přezdívkou @anet.joke

Těším se na Vás :)

... a co Vám nabízím?

Hula hoop tutoriály

Již roky tvořím hula hoop tutoriály na triky a unikátní flow sestavy. Vy teď máte jedinečnou příležitost získat přístup ke všemu, co pravidelně tvořím. Nejen že tím podpoříte mou tvorbu, která je velmi časově náročná, ale můžete tak získat kontinuální vedení za velmi výhodnou cenu. Ať již začínáte s hoop dance a chcete znát základy, nebo jste pokročilý a potřebujete trochu okořenit svou flow, právě pro vás jsou vhodná má výuková videa.

Jak na to?

1. Vyberte, jaká je vaše úroveň.

Začátečník: Chcete se naučit základy, jako je točení v pase, první efektní triky (eskalátory, izolace, rolky - chest rolls, mandala,) a první sestavy, které Vám dovolí s obručí tančit. Pokud už pár triků umíte, mrkněte, jestli znáte vše, co jsem pro vás připravila :)

Pokročilý: Umíte už s přehledem točit na pasu a základní triky jako jsou izolace, eskalátory, rolky, vlny, otočky... Chcete okořenit svou flow o nové triky a nevšední kombinace.

2. Zvolte video

Zvolte si video z vaší úrovně, které se vám líbí a které se chcete naučit.

3. Platba

Video můžete zakoupit nebo pronajmout.

Pronajmutí je levnější a znamená, že po dobu 1 měsíce budete moci video shlédnout na našich stránkách opakovaně (dostatečná doba na naučení).

Zakoupením videa si můžete video stáhnout do svého počítače či telefonu a mít jej tak navždy. Proto je zakoupení videa dražší.

Všechny video tutoriály