top of page
Vyhledat

Letní workshop tour

Aktualizováno: 10. 9. 2020

Začíná teplo a já přemýšlím, co s přicházejícím létem, když se většina akcí zrušila či přesunula.


V hlavě se mi urodil nápad workshopové tour. To znamená, že plánuji lekce v různých (větších) městech tak, abych Vám byla blíž, abychom zase spojili síly a trochu hooping v našich končinách nakopli.


Co přesně plánuji?

Bude se jednat o intenzivní 3-hodinové víkendové workshopy - vždy jeden den pro úplné začátečníky a druhý den pro pokročilé. To znamená, že zúčastnit se může úplně každý. Workshopy budou uvnitř, pokud bude zájem - mohou být i venku při dobrém počasí.


Co bude obsahem, nechám z velké části tajemstvím - ať se máte na co těšit.


- Jako začátečníci se nemusíte bát, že hooping bude nuda - nebudeme točit jen na pase, z velké části Vám představím obruče jako nástroj kreativity a ukážu Vám, co všechno se s nimi dá dělat, aniž byste museli být profíci. Zahřátí, základy na pase a poté hlavní část... kterou ale nechám tajemstvím :)


- Pro pokročilé mám tentokrát připravenou choreografii, kterou krok po kroku společně pokoříme. Je plná neobvyklých přechodů neboli transitions, nových triků a má dvě části ONE HOOP a TWINS .... no konečně! Workshop, kde si ukážeme i dva kruhy. Neobvykle - rovnou v choreografii, kterou ale zvládne každý. :)


Kam plánuji v létě přijet?

- stálice: Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice

- kde mě uvidíte poprvé: Ostrava, Liberec, Pardubice


Chcete mě i někde jinde? Kontaktujte mě ZDE a přijedu i k vám :)


Máte tip na prostor, kde by se workshop dal pořádat? zn.: vysoké stropy, prostor pro 10 lidí.


Data a přesná místa brzy vyhodím na svém FB profilu. Pokud ale chcete vědět o novinkách jako první, zaregistrujte se k odběru novinek (najdete pod tímto příspěvkem).


Těším se na Vás, Anet


185 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page