top of page

Leistung

Peppen Sie Ihre Veranstaltung mit einer magischen LED-Show, einer sinnlichen FEUER-Show, einer Reihe von Zirkusaufführungen auf oder wählen Sie einen professionellen Hula-Hoop-WORKSHOP für alle Niveaus.

Proč si vybrat právě mě?

Jmenuji se Aneta a na Vaší akci to pořádně roztočím! Vystupováním s obručemi se živím již více než 10 let a v tomto cirkusovém odvětví se řadím ke světové špičce. Vystupovala jsem na více než 100 událostech napříč Českou republikou. Vystoupení okořením i o další rekvizity (poi, světelné biče, hedvábné vějíře, levistick, stuhy a mnoho dalšího).

Můj program je nenáročný na organizaci. Veškeré vybavení si přivezu. Jediný požadavek je vhodná plocha k vystoupení (rovina, 4x4m) a šatna k přípravě. 

Pocházím z Královehradeckého kraje, a proto je cenově nejdostupnější program pro Královehradecký, Liberecký a Pardubický kraj.

Můj program je ojedinělý v ČR. Umím vytvořit atmosféru, na kterou bude Vaše obecenstvo dlouho vzpomínat.

Používám nejmodernější vybavení. Programovatelné obruče zanechávají světelné stopy ve tmě a mohu tak zobrazit i Vaše logo či nápis v obručích. WOW efekt u publika zaručen :-)

MB203994.JPG
Jaké služby nabízím?

Nabízím originální vystoupení a program šitý na míru Vašim potřebám pro venkovní i vnitřní události.

 

Světelné show s programovatelnými obručemi, fire show s obručemi, které mají 5 hořáků po obvodu, denní vystoupení s až 6 obručemi v jedné show či cirkusové workshopy pro děti i dospělé.

Kam se má vystoupení hodí? Slavnosti, letní festivaly, plesy (půlnoční překvapení, zahájení i program pro maturitní plesy), svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy, rodinné a dětské akce a mnoho dalších. Slovo NEJDE nemám ve slovníku :-)

Níže najdete jednotlivý popis vystoupení spolu s galerií.