top of page

Leistung

Peppen Sie Ihre Veranstaltung mit einer magischen LED-Show, einer sinnlichen FEUER-Show, einer Reihe von Zirkusaufführungen auf oder wählen Sie einen professionellen Hula-Hoop-WORKSHOP für alle Niveaus.

Proč si vybrat právě Hooplanet kolektiv?

Jsme skupina holek cirkusaček, které to umí pořádně roztočit!

Jsme umělkyně, které se specializují na různé cirkusové disciplíny, ale jedno máme společné. Všechny jsme profíci s obručemi. Každá máme svůj styl a okořeníme vystoupení o další rekvizity (poi, světelné biče, hedvábné vějíře, levistick, stuhy, nádherné kostýmy a mnoho dalšího).

Kam se naše vystoupení hodí? Zaměřujeme se na menší a středně velké akce po celé ČR, kam přinášíme originální program a energii. Smyslný tanec, vířivé kostýmy, talent, magie, akrobatické prvky, jemnost a originalita. To jsme my.

 

Slavnosti, letní festivaly, plesy (půlnoční překvapení, zahájení i program pro maturitní plesy), svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy, rodinné a dětské akce a mnoho dalších. Slovo NEJDE nemáme ve slovníku :-)

MB203994.JPG
Jaké služby nabízíme?

Nabízíme originální vystoupení a program šitý na míru Vašim potřebám pro venkovní i vnitřní události.

 

Světelné show s obručemi, kam můžeme vložit Vaše logo, ohnivá show s obručemi, které mají 5 hořáků po obvodu a dalšími rekvizitami, denní vystoupení s až 6 obručemi v jedné show či cirkusové workshopy pro děti i dospělé.

Můžete od nás očekávat profesionalitu, vstřícnou komunikaci a hlavně nezapomenutelný program, který je cenově dostupný i pro akce menšího formátu. Rády k Vám přijedeme jak sólo, tak ve skupině.

Níže najdete jednotlivý popis vystoupení spolu s galerií.

Zaujala Vás naše nabídka? Můžete vyplnit formulář níže nebo nám zavolat na tel. 776 677 321.

LittleBodhiPhotography-1951.jpeg

Aneta Jokešova

Hoopdance-Künstler und -Lehrer

 

Unverbindliche Anfrage

Vielen Dank, wir werden uns mit Ihnen in Verbindung setzen!

Was sagen Teilnehmer über meine Workshops?
Blanka S., provozní ředitelka
Firemní večírek Tlapnet s.r.o. 2024
tlapnet_logo_C (1).png

“Smím-li být upřímná, seděla jsem jako přikovaná k židli a s údivem ve tváři jsem sledovala Vaše představení.Nedokázala jsem pochopit, kde se bere ta vášeň, kterou do představení dáváte a zároveň jak dokážete koordinovat každou světelnou obruč prakticky zvlášť. Byla jsem upřímně nadšená a nejen já. Když jsem pak viděla naše logo, byla to jen pomyslná třešnička na dortu. Věřím, že jsme se neviděli naposled."

bottom of page