top of page

Hula hoop event entertainment

Are you looking for performance for your event in New Zealand? Spice up your event with a magical LED show, a sensual FIRE show, a series of circus performances, or choose a professional hula hoop WORKSHOP for all levels.

Proč si vybrat právě mě?

Jmenuji se Aneta a na Vaší akci to pořádně roztočím! Vystupováním s obručemi se živím již více než 10 let a v tomto cirkusovém odvětví se řadím ke světové špičce. Vystupovala jsem na více než 100 událostech napříč Českou republikou. Vystoupení okořením i o další rekvizity (poi, světelné biče, hedvábné vějíře, levistick, stuhy a mnoho dalšího).

Můj program je nenáročný na organizaci. Veškeré vybavení si přivezu. Jediný požadavek je vhodná plocha k vystoupení (rovina, 4x4m) a šatna k přípravě. 

Pocházím z Královehradeckého kraje, a proto je cenově nejdostupnější program pro Královehradecký, Liberecký a Pardubický kraj.

Můj program je ojedinělý v ČR. Umím vytvořit atmosféru, na kterou bude Vaše obecenstvo dlouho vzpomínat.

Používám nejmodernější vybavení. Programovatelné obruče zanechávají světelné stopy ve tmě a mohu tak zobrazit i Vaše logo či nápis v obručích. WOW efekt u publika zaručen :-)

MB203994.JPG
Jaké služby nabízím?

Nabízím originální vystoupení a program šitý na míru Vašim potřebám pro venkovní i vnitřní události.

 

Světelné show s programovatelnými obručemi, fire show s obručemi, které mají 5 hořáků po obvodu, denní vystoupení s až 6 obručemi v jedné show či cirkusové workshopy pro děti i dospělé.

Kam se má vystoupení hodí? Slavnosti, letní festivaly, plesy (půlnoční překvapení, zahájení i program pro maturitní plesy), svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy, rodinné a dětské akce a mnoho dalších. Slovo NEJDE nemám ve slovníku :-)

Níže najdete jednotlivý popis vystoupení spolu s galerií.

Kontaktujte mě!

Zaujala Vás nabídka? Můžete mi zanechat zprávu nebo mi rovnou zavolat.

Aneta Jokešová

+420 776 677 321

Děkujeme! Brzy se Vám ozveme.

Blanka S., provozní ředitelka
Firemní večírek Tlapnet s.r.o. 2024
tlapnet_logo_C (1).png

“Smím-li být upřímná, seděla jsem jako přikovaná k židli a s údivem ve tváři jsem sledovala Vaše představení.Nedokázala jsem pochopit, kde se bere ta vášeň, kterou do představení dáváte a zároveň jak dokážete koordinovat každou světelnou obruč prakticky zvlášť. Byla jsem upřímně nadšená a nejen já. Když jsem pak viděla naše logo, byla to jen pomyslná třešnička na dortu. Věřím, že jsme se neviděli naposled."

bottom of page