top of page

ne 09. 6.

|

Praha 2

Hoop Intensiv: Pokročilí | Praha

Intenzivní vhled do světa multihoopingu. Projdeme sestavu se 3 a 4 obručemi s originálními triky, které na sebe krásně navazují v sestavě, kterou si odnesete domů.

Hoop Intensiv: Pokročilí | Praha
Hoop Intensiv: Pokročilí | Praha

Čas a místo

09. 6. 2024 10:00 – 12:00

Praha 2, 130, Botičská 8, 128 00 Praha 2, Česko

O události

Přijďte si společně zatočit a naučit se něco nového s obručemi na jednorázové lekci Hoop Intensive pro pokročilé v Praze. Workshop se pravděpodobně nebude opakovat. Lekce trvá 2,5 hodiny včetně 30min na dotazy, procvičení naučeného a vlastní flow.

Hoop Intensiv:  Pokročilí

začínáme 9.6. v neděli od 10.00 do 12.00 na adrese Botičská 8, Praha 2.

V prodeji je pouze 10 vstupenek (omezeno velikostí tělocvičny), proto prosím neváhejte s koupí.

Pro koho je lekce vhodná a jak probíhá?

Tento workshop je vhodný pro pokročilé, kteří hledají výzvy a nebojí se více obručí. Lekce je vhodná pro všechny, kteří už mají trochu ohmatané 1 a 2 obruče. Dost triků je vhodných i pro úplné začátečníky, avšak s obručemi budeme manipulovat převážně v rukou a proto je už dobré mít trochu s obručemi nacvičeno, aby se nám z toho moc nemotala hlava :-). Na této lekci se nebudeme věnovat cirkusovému stylu točení - to znamená, že nebudeme rozdělovat obruče na těle, ani žádné akrobatické kousky. :-) Lekce je koncipována tak, abyste byli schopni přímo na workshopu projít celou sestavou a doma ji pak mohli pilovat.

Co potřebuji ke kurzu?

- vlastní 4 stejné obruče, ideálně velikosti do 85cm. Větší by už mohly být nepohodlné.

- vezměte si vodu a malou svačinku

- na sebe ideálně přiléhavé oblečení - tílko a kraťasy nebo bavlněné legíny. Volné oblečení je na tuto lekci nevhodné

- podložku nebo cokoliv jiného na sezení

- čas a chuť naučit se něco nového

Obsah lekce

- Kreativní rozcvička

- Netradičně začneme se 4 obručemi, které jsou pro náš mozek snadněji chápatelné. Projdeme si sestavu, která se skládá z mandaly, triku diamant, manipulace v rukou a krásné přechody, které prvky spojí dohromady. Každý trik si vysvětlíme do podrobna.

- Budeme pokračovat se 3 obručemi, které jsou větší oříšek na hlavu - avšak už budeme rozehřáti :-). Naučíme se sestavu, která obsahuje jednodušší i těžší triky rovnou navázanými do sebe s přechody. Triky, které bude obsahovat naše sestava: křídla, planety, předávání na ramenou a mnoho dalšího.

Kurz se koná pouze v případě naplnění kurzu minimálně 5 účastníky. Pokud k tomu nedojde, bude Vám vráceno 100% platby. Zrušit účast po zakoupení můžete. Do 31.5. vracím 100%, od 1.6. není možná refundace.

Vstupenky

  • Vstupné

    Při objednání po 20.5.

    799,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page