O mně

Kdo jsem?

Jmenuji se Aneta a jsem profesionální hoop dance performerka, instruktorka mezinárodního charakteru a hlavně vášnivá tanečnice.

Obručím se věnuji od roku 2014 a od té doby jsem vystupovala na událostech národního i mezinárodního charakteru. Kromě vystupování na soukromých událostech jste mě mohli vidět na festivalech Polná v Plamenech (CZ), cyber SWHOOP (UK), Circus culture fest (CZ), Žonglobalizace (CZ), ArtCamp Vimperk (CZ) a nebo třeba také na cestách Itálií, kde jsem se věnovala pouliční show.

Na svých workshopech, které se konaly nejen v České republice, 

ale také například v Rakousku, Anglii a Itálii jsem měla možnost školit začátečníky i profesionály v oboru.​ Lásku k hoopingu předávám pravidelně již více než 5 let.

 

Cirkusovou disciplínu, kterou jsem si vybrala jako svůj životní směr se snažím zabírat ze všech úhlů, skrze různé projekty. V roce 2020 jsem organizovala příměstský cirkusový tábor, také jsem účinkovala v novocirkusovém dětském divadelním představení "Hnízdo na nitkách", dále pořádám pravidelně workshopy pro začátečníky i pokročilé a sdílím svou techniku i veřejně na sociálních sítích pod přezdívkou @anet.joke.

Hooplanet.cz je můj srdcový projekt, díky kterému se mi dlouhodobě daří šířit povědomí o hoopingu skrze ručně vyráběné obruče, které k této disciplíně neodmyslitelně patří. Obruče vznikají pod rukami tří žen v příhraniční oblasti Broumovska, v srdci české přírody a pískovcových skal.

Děkuji Vám za podporu.

Projekty

FYSIOART "HNÍZDO NA NITKÁCH"

interaktivní divadelní představení pro děti

Hnízdo na nitkách je fyzickou bajkou o odvaze opustit bezpečnou máminu náruč, vylétnout z hnízda - vzlétnout za svým snem.

HOOPLANET.CZ

zakladatelka projektu a manažerka
Výroba obručí, která sídlí v srdci české přírody, v krásném kraji pískovcových skal příhraničního Broumovska. V kraji, kde umělci hledají uplatnění těžko, mám díky Vaší podpoře možnost poskytnout spolupráci a zázemí dalším dvoum lidem.
Děkuji Vám.
DSCF7790.JPG

ZAŽÍT CIRKUS 2020

organizace týdenního příměstského cirkusového tábora pro děti od 9-12 let
celý týden ve znamení cirkusových disciplín, závěsné akrobacie, párové akrobacie, dětské jógy a hromady her a zábavy.

TANEČNICE VE SKUPINĚ

show pro Rinas company
Jsme skupinka nadšených tanečnic a cirkusových performerek na jednom místě.

TVORBA CHOREOGRAFIE

komponování LED hula hoop show pro Postrpoi
Cyber tématika, LED show a šíleně krásné kostýmy. V mé režii od nápadu, po choreografii, hudbu až po závěrečné zkoušky.
Hnizdo_na_nitkach_foto_T_Strejcek (3).jf

HULA HOOP KURZ

pravidelný dvouměsíční intenzivní kurz pro děti ve věku 10-17 let

vychovat novou generaci cirkusáků není jednoduchý úkol, ale určitě ten nejkrásnější! Co je víc než jiskra v oku našich nejmenších?