top of page

Workshopy

Jaké úspěchy mám za sebou? 

V roce 2022 jsem učila a vystupovala na celosvětově známé hula hoop konvenci v Anglii, SWHOOP pod vedením Emmy Kenny. Účastnila jsem se dětského festivalu Kefír v ČR, kde jsem pod taktovkou Mask Bureau vystupovala a učila děti s obručemi. V roce 2020 jsem osobně pořádala dětský novocirkusový tábor, kde obruče byly hlavní tematikou. Mé workshopy jste mohli najít také na novocirkusovýrch festivalech napříč českou republikou jako jsou Žonglobalizace, Circus Culture Fest, Art Camp Vimperk, Polná v Plamenech a mnoho dalších. V minulosti jsem pořádala svou hula hoop tour po České republice a vyučovala v 6 městech. Vytvářela jsem také například choreografii pro profesionální vystupující skupinu PostrPoi při intenzivním víkendovém soukromém workshopu.

Výuce hula hoop se věnuji od roku 2015. Ráda cestuji a poznávám hula hoop komunitu po celém světě a proto nabízím mezinárodně workshopy v místech, kde se zrovna nacházím. Své originální triky učím na zahraničních hula hoop konvencích a občas vypisuji také pravidelné kurzy. Cestování mě přivedlo také do online světa výuky. Pravidelně nabízím online skupinové workshopy. Nově jsem otevřela online studio, kam nahrávám výuková videa a ucelené kurzy, kterými si můžete projít ve vlastním tempu. Poskytuji také soukromé lekce - online i offline. 

 

V případě zájmu o uspořádání workshopu, soukromou lekci mě prosím kontaktujte níže. Pokud chcete vědět o vypisovaných kurzech jako první, přihlaste se k odběru novinek. 

 

Hula hoop workshop je také skvělý doplněk akcí, např. festivalů, táborů, teambuildingů, zábava pro děti na svatby atd. Chcete na své události něco neobvyklého? Nechte Vaše návštěvníky proniknout do nového cirkusu a vyzkoušet si aktivitu, kterou všichni známe z dětství. Nabízím obrovskou škálu triků a workshopů vhodných pro všechny. Jsem tu pro Vás. Přinesu s sebou obruče, hudbu, dovednosti a zaručenou zábavu.

 

V případě zájmu o workshop na Vaši akci mě prosím kontaktujte níže.

 

Co vyučuji? 

Workshopy pro dospělé začátečníky

Obruč je skvělý pomocník, jak zůstat aktivní a fit. Nezáleží na tom, jestli Vám je 50 nebo 20. Točit s obručí může každý! Možno pojmout jako skupinovou lekci tak i jednotlivě.

  • zahřátí s obručí, fitness workout

  • základy hoop dance, jak udržet obruč na pasu

  • snadná choreografie pro každého + efektivní začátečnické triky 

 

Hula hoop konvence a hula hoop workshopy pro pokročilé

Vyučuji své originální triky a sekvence, které sklízí úspěch na mezinárodním poli.

  • Mé oblíbené workshopy: Wraps and Hinges, Rolls and Folds, Reverse flow, C-rolls and beyond

 

Tvorba choreografií

Nabízím tvorbu choreografie pro skupiny.

  • choreografie s těžkými triky v kombinaci s tancem dokonale načasovaným na hudbu

  • tvorba aktů, vytváření show 

 

Dětské workshopy / dílny

Skvělý doplněk dětských festivalů, táborů, svateb a dalších akcí, kde si díky obručím užijeme spoustu srandy.

  • snadné triky, hry s obručemi, základy točení přizpůsobené dětem

  • … a hlavně zábava :)

LittleBodhiPhotography-1951.jpeg

Aneta Jokešová

Umělkyně a lektorka hoopdance

Email: info@hooplanet.cz

 

Nezávazná poptávka

Děkujeme, ozveme se Vám!

Co o mých workshopech říkají účastníci?

LUCIA Š., 2022

Workshop Intensive Pokročilí, Praha 

Aneta je skvelý hula hooper a bezedná zásobáreň trikov a flows. Jej workshopy sú plné nových inšpirácií, ktoré dokáže prispôsobiť individuálnym potrebám. Osobne mám rada tanečný štýl so skvelou muzikalitou a to som zatiaľ v ČR nenašla u nikoho iného, než u nej. Jej zmysel pre detail je očividný nielen pri učení ale aj pri kruhoch z jej dielne. Absolútne precízne pripravené a vymazlené tak, aby potešili každého kto sa chce hula hoopingu venovať.

GABRIELA H., 2022

Workshop Intensive Pokročilí, Praha

Přišla jsem si pro dávku inspirace a přesně to jsem si odnesla. Snad jen škoda, že ty tři hodiny tak rychle utekly a nedalo se toho stihnout ještě víc :-) Těšila jsem se na část s více obručemi, ovšem teď mám i materiál pro jeden hoop, s wrapy si určitě vyhraju.

ROSIE, 2022

SWHOOP 2022 Workshop, Bristol

Anetas workshop was the perfect dive into hoop technique: the right mixture of complexity so everybody gets along well and when you're more experienced you can enjoy Anetas own approach to hoop moves to find an abundance of new ideas! She breaks down tricks into well digestible pieces and explains them precisely and always with a smile. I'd always take her workshops again!

bottom of page