top of page

Nabídka vystoupení

Naše vystoupení sklízí úspěchy jako půlnoční překvapení na ples, energický doprovodný program na firemní večírek, obecní a městské slavnosti, originální show na dětský den, na vinobraní a dalších událostech. 

Proč si vybrat Hooplanet kolektiv?

Hula hoop vystoupení show

Jsme skupina holek cirkusaček, které to umí pořádně roztočit!

Jsme umělkyně, které se specializují na různé cirkusové disciplíny, ale jedno máme společné. Všechny jsme profíci s obručemi. Každá máme svůj styl a okořeníme vystoupení o další rekvizity (poi, světelné biče, hedvábné vějíře, levistick, stuhy a mnoho dalšího). Nabízíme originální vystoupení a program šitý na míru Vašim potřebám - světelné show, fire show, kabaretní vystoupení, cirkusové workshopy a nebo také čtení z ruky.

Zaměřujeme se na menší a středně velké akce po celé ČR (firemní večírky, maturitní plesy, obecní plesy a akce, slavnosti, festivaly atd.), kam přinášíme originální program a energii. Smyslný tanec, vířivé kostýmy, talent, magie, akrobatické prvky, jemnost a originalita. To jsme my.

Můžete od nás očekávat profesionalitu, vstřícnou komunikaci a hlavně nezapomenutelný program, který je cenově dostupný i pro akce menšího formátu. Rády k Vám přijedeme jak sólo, tak ve skupině.

Zaujala Vás naše nabídka? Můžete vyplnit formulář níže nebo nám zavolat.

Jaká vystoupení na Vaši akci nabízíme?

LittleBodhiPhotography-1951.jpeg

Aneta Jokešová

Umělkyně a lektorka hoopdance

tel.: 776 677 321

 

Nezávazná poptávka

Děkujeme, ozveme se Vám!

Jaké jsou ohlasy na naše vystoupení?

Blanka S., provozní ředitelka
Firemní večírek Tlapnet s.r.o. 2024
tlapnet_logo_C (1).png

“Smím-li být upřímná, seděla jsem jako přikovaná k židli a s údivem ve tváři jsem sledovala Vaše představení.Nedokázala jsem pochopit, kde se bere ta vášeň, kterou do představení dáváte a zároveň jak dokážete koordinovat každou světelnou obruč prakticky zvlášť. Byla jsem upřímně nadšená a nejen já. Když jsem pak viděla naše logo, byla to jen pomyslná třešnička na dortu. Věřím, že jsme se neviděli naposled."

bottom of page