top of page

Online lekce hoopdance

DSC07151_edited.jpg

Naučte se hoop dance z pohodlí domova. Nezáleží na tom, zda jste si pořídili Vaši první obruč a chcete se naučit základy hoopingu, nebo jste profesionál, který hledá nové triky do svého portfolia. V našem online studiu si vybere každý. 

Lekcemi Vás provedu já, Aneta Jokešová, zkušená performerka a lektorka. Vedla jsem spoustu kurzů nejen v ČR, ale také po celé Evropě. Pokud chcete shlédnout mou tvorbu, můžete mě navštívit na instagramu, pod přezdívkou @anet.joke

Těšíme se na Vás :)

... a co Vám nabízíme?

Základní informace

Již roky tvořím hula hoop tutoriály na triky a unikátní flow sestavy. Vy teď máte jedinečnou příležitost získat přístup ke všemu, co tvořím. Můžete tak získat kontinuální vedení za velmi výhodnou cenu. Ať již začínáte s hoop dance a chcete znát základy, nebo jste pokročilí a potřebujete trochu okořenit svou flow, právě pro Vás jsou vhodná naše výuková videa.

Jak na to?

1. Výše vyberte, o co máte zájem.

Online kurz pro začátečníky: ucelený kurz, který obsahuje 9 výukových lekcí, kde Vás naučím v necelých 3 hodinách úplné základy hoopdance

Začátečník: Výuková videa pro začátečníky. Chcete se naučit základy, jako je točení v pase, první efektní triky (eskalátory, izolace, rolky - chest rolls, mandala...) a první sestavy, které Vám dovolí s obručí tančit. Pokud si nechcete kupovat celý kurz, zde si můžete videa zakoupit jednotlivě.

Pokročilý: Výuková videa pro pokročilejší. Umíte už s přehledem točit na pasu a základní triky jako jsou izolace, eskalátory, rolky, vlny, otočky... Chcete okořenit svou flow o nové triky a nevšední kombinace.

2. Zvolte video

Zvolte si video z vybraného okruhu, které se vám líbí a které se chcete naučit. U každého videa si můžete také přehrát 20s ukázku, která obsahuje souhrn lekce.

3. Nákup

Video můžete zakoupit kliknutím na symbol dolaru a zaplatit jej klasicky přes platební bránu. Jednoduše si vytvoříte účet, ze kterého budete mít přístup k zakoupeným videím.

Zakoupením videa se vám video odemkne v celé délce. 

Všechna výuková videa