top of page

so 08. 6.

|

Praha 2

HoopFit: Rozhýbej se s obručí | Praha

Naučíme se úplné základy, proto před tímto workshopem nemusíte umět opravdu nic. Jediné, co potřebujete je chuť zkusit něco nového. Součástí lekce je HoopFit (= posilování s obručí) + výuka triků vhodných pro úplné začátečníky + závěrečné protažení.

HoopFit: Rozhýbej se s obručí | Praha
HoopFit: Rozhýbej se s obručí | Praha

Čas a místo

08. 6. 2024 10:00 – 12:00

Praha 2, 130, Botičská 8, 128 00 Praha 2, Česko

O události

Přijďte si společně zatočit a naučit se něco nového s Vaší obručí - 8.6. od 10.00 do 12.00 v Praze. Hooping je pohyb, který všichni známe z dětsví. Na této jednorázové lekci si ukážeme jak s obručí posilovat, společně se rozhýbeme a ukážeme si jednoduché cviky, které s obručí zvládně pohodlně každý. 

HoopFit: Rozhýbej se s obručí

začínáme 8.6. v sobotu od 10:00 ráno do 12:00 na adrese Botičská 8, Praha 2.

V prodeji je pouze 15 vstupenek (omezeno velikostí tělocvičny), proto prosím neváhejte s koupí.

Pro koho je lekce vhodná a jak probíhá?

Lekce je vhodná pro všechny od 16 let, kteří mají chuť naučit se něco nového. Ať už jste věčný začátečník a zasekli jste se ve fázi točení v pase a nevíte co dál, či jste nikdy netočili s obručí a tento pohyb Vás láká.

Naučíme se úplné základy, proto před touto lekcí nemusíte umět opravdu nic. Součástí lekce je zhruba 40min hoopfit (= posilování s obručí, dynamická část, která slouží k zahřátí svalů a rozpohybování). Dále výuková část, kde si ukážeme, vysvětlíme a zkusíme pár jednoduchých pohybů, se kterými si budete moc hrát doma a následně v další části hodiny budete mít prostor pro dotazy, vlastní procvičení. Posledních pár minut hodiny budeme věnovat společnému protažení a zklidnění.

Co potřebuji ke kurzu?

- vlastní obruč pro začátečníky: to je fitness nebo taneční obruč ve velikosti 90-105cm. Pokud obruč nemáte a chcete ji půjčit, prosím, napište mi. Přinesu tolik obručí, kolik bude potřeba.

- vezměte si vodu a malou svačinku

- na sebe ideálně přiléhavé oblečení - tílko a kraťasy nebo bavlněné legíny. Po tomto materiálu obruče nekloužou.

- podložku nebo cokoliv jiného na sezení

- čas a chuť naučit se něco nového

Obsah lekce

Rozcvička: Hoop fit - seznámení s obručí bez potřeby cokoliv umět

Základy točení v pasu – správná technika, co dělat s rukama a pro ty, co už něco umí si ukážeme jednoduchá vylepšení jako jsou změny směru, rychlosti a otočky

Jak dostat obruč z pasu pryč? Jednoduché způsoby

Základní triky, které si spojíme do jednoduché sestavy, se kterou si pak budete moci hrát doma. Triky vlna, průskok, otočka, smear, základní izolace

Prostor na dotazy, vlastní zkoušení a závěrečné protažení a zklidnění

Kurz se koná pouze v případě naplnění kurzu minimálně 5 účastníky. Pokud k tomu nedojde, bude Vám vráceno 100% platby. Zrušit účast po zakoupení můžete. Do 30.5. vracím 100%, od 31.5. není možná refundace.

Vstupenky

  • Vstupné

    Při objednání po 20.5.

    799,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page